SZW26/LW26-20 ON-Off-ON 6 Phase 20A 660V 64X64 48X48 mm Panel Mount Changeover Selector Cam Switch 3 Position 24 Terminals(ON Off ON 48X48mm)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
03
quantity
Product details
Category
SwitchesSZW26/LW26-20 ON-OFF-ON 6 Phase 20A 660V 64X64 48X48 mm Panel Mount Changeover Selector Cam Switch 3 Position 24 TerminalsDescription1.Product Name:SZW26/LW26-20/D606.6 20A 6 Phase Universal Rotary Changeover Cam Switch2.Specification:Lacthing Selector ; Ui: 660V, Ith: 20A ; 6 Phase 24 Terminals3 Position (ON-OFF-ON)3.Rating :AC-15: Ue 440V Ie 20ADC-13: Ue 240V Ie 1A4.Panel size:48 x 48 mm,Install Size:36 x 36mmPanel size:64 x 64 mm,Install Size:48 x 48mm
  • Switches
  • SZW26/LW26-20 ON-OFF-ON 6 Phase 20A 660V 64X64 48X48 mm Panel Mount Changeover Selector Cam Switch 3 Position 24 Terminals