Lenovo ThinkPad T470 20HD006FUS 14" Touchscreen LCD Notebook - Intel Core i7 (7th Gen) i7-7600U Dual-core (2 Core) 2.80 GHz - 8 GB DDR4 SDRAM - 256 GB SSD - Windows 10 Pro 64-bit - 1920 x 1080 -
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
18
quantity
Product details
Category
Tab 4 10 Plus LTE Tablet, Qualcomm Snapdragon 625, 2.0GHz Octa-core Processor, 10 in FHD IPS Display, 2 GB Memory, 16GB EMMC, WIFI AC Dual-Band, 5MP Front + 8MP Rear Cameras, Dolby Atmos Audio, 7000mAh Battery, Android 7.1, 1 Year Depot
  • Brand Lenovo,Model 20HD006FUS
  • Product Type: Notebook,Processor Manufacturer: Intel,Processor Type: Core i7,Processor Generation: 7th Gen,Processor Model: i7-7600U,Processor Speed: 2.80 GHz,Processor Core: Dual-core (2 Core),
  • Standard Memory: 8 GB,Memory Technology: DDR4 SDRAM,Solid State Drive Capacity: 256 GB,Optical Drive Type: No,Screen Size: 14",Display Screen Type: LCD,Display Screen Technology: In-plane Switching (IPS) Technology,Screen Resolution: 1920 x 1080,Touchscreen: Yes,
UPC 192076997459
Brand Lenovo
Voltage 3.6 Volts
RAM Type Unknown
Model Name LENOVO
Model Year 2017
Resolution 1080p
Form Factor Notebook
Screen Size 14 Inches
Display Type Touchscreen
Manufacturer Lenovo Group Limited
Model Number 20HD006FUS
Control Method Touch
Processor Brand Intel
Processor Count 2
Processor Speed 2.4 GHz