Available ms_22slc20r_blk Daiwa 22 Silver Creek Spool Microcast Spool 22SLC20R Black
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
04
quantity
Product details
Category
  • Color: Black; Weight: 0.2 oz (5.3 g) (Genuine: 0.3 oz (8.6 g) *Weight including ball bearings
  • Groove depth: 0.08 inch (2.0 mm); Spool body and spool shaft material: Super duralumin
  • Wearable Bearings: Outer Diameter 0.4 inches (10 mm) x Inner Diameter 0.2 inches (4 mm) x Thickness 0.2 inches (4